Polanica – Zdrój

Uzdrowiskowe miasto, które prężnie rozwija się w dziedzinie turystyki to Polanica Zdrój noclegi . Znajdująca się w dolinie Bystrzycy Kłodzkiej posiada wiele atrakcji dostępnych przez cały rok. Wybierając noclegi w Górach Stołowych, warto zatrzymać się noclegi w Polanicy Zdrój , miasto posiada dobrą bazę noclegową tj pensjonaty, wille, apartamenty, kwatery prywatne, ośrodki wypoczynkowe, domki i są świetnym miejscem startowym na ciekawe szlaki górskie.

Główną atrakcja kwatery Polanica Zdrój jest Park Zdrojowy, podzielony na pięć części, w każdej jest coś magicznego co przyciąga fotografów. Kolejnym ważnym elementem noclegi Polanica Zdrój jest pijalnia wód mineralnych. Właściwości lecznicze wód oraz bardzo dobry klimat sprzyjają kuracjuszom.

Ponadto blisko do innych miast zdrojowych i do Czech. Okolice Polanicy są doskonałym miejscem do uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego a latem do jazdy na rowerze. Dla osób zaczynających swoją przygodę ze zdobywanie szlaków i szczytów górskim noclegi w Polanicy Zdrój będą świetnym rozwiązaniem. Łagodne szczyty, podejścia uwielbiane są przez turystów.